با این ۱۰ راهکار بیشترین بهره را از لینکدین ببرید

سرفصل محتوا

  • یکی از قویترین ابزارهایی که واسه کار و بازاریابی میشه ازش استفاده کرد، شبکه تخصصی لینکدینه. هرچند بعضی وقتا به این پلت فرم توجه زیادی نمی شه و مزیتای فوق العاده اون ندیده گرفته می شه. ولی نباید از یاد برد که محیط اون به دلیل این که به طور کامل مربوط به کار و کاسبی و تجارت حرفه ایه، در عمل می تونه از خیلی شبکه های اجتماعی دیگه موفق تر بکنه.
  • کاربران در لینکدین روی ارتباطات و مکالمات حرفه ای متمرکز هستن. به خاطر همین اگه محتوای لینکدین به درستی منتشر شه می تونه مخاطب بیشتری رو به خود جذب کنه. هدف شما از به کار گیری لینکدین چیه؟ به دنبال اون هستین تا حرفه و خدمات و اجناس شما با به کار گیری امتیازات و فواید لینکدین به عنوان یه وسیله قوی مارکتینگ؛ موفقیت خود رو شروع کنه؟ اگه اینجور تصمیمی دارین نگاهی به ۱۰ پیشنهاد زیر بندازین تا شانس موفقیت شما زیاد شه.
  •  ۱ – در اول قدم حضور در لینکدین، پروفایل خود رو تکمیل کنین
  • پروفایل لینکدین شما واسه حرفه آنلاینی که دارین بسیار مهم و حیاتیه و باید تموم اطلاعات خود رو وارد شه تا بیشترین فایده رو واسه شما به همراه داشته باشه. پروفایل شما اولین چیزیه که روی مخاطب اثر میذاره؛ پس لازمه که تکمیل باشه؛ یه معرفی خوب؛ کامل و حرفه ای از کار و کاسبی شما که در کمال صداقت و درستی باشه.
  • ۲ – سایتای خود رو شخصی سازی کنین
  • داشتن سایت اینترنتی یکی از وسایل لازم واسه موفقیت در کار و کاسبی امروزیه. لینکدین به شما این امکان رو میده تا بتونین چگونگی نمایش سایتای خود روی پروفایل لینکدین رو طوری که دوست دارین تنظیم کنین. این که شما بتونین راهی واسه تماس با خود بسازین ساده س!؛ و قاعدتا توجه زیادی رو به خود جلب می کنین و می تونین بقیه رو راضی کنین تا لینکاتون رو کلیک کنن.
  • ۳ – با بقیه رابطه سازی کنین
  • تعداد کاربران فعال لینکدین در جهان الان بیشتر از ۲۰۰ میلیون نفره. پس شما باید به دنبال اون باشین تا جایی که امکان داره با افراد بیشتری در این شبکه اجتماعی شغلی رابطه برقرار کنین. به لینکدین به عنوان یه فرصت شبکه سازی موثر نگاه کنین و تلاش کنین شبکه ارتباطی خود رو هرچه بیشتر گسترش بدین. این کار می تونه فرصتای بسیاری واسه شما بسازه و شما و خدمات و اجناس شما رو هر چی بیشتر در برابر دید بقیه آدما که میتونن مشتری شما باشن قرار می ده.
  • ۴ – به گروه های هدف ملحق شید
  • بدون توجه به این که در کدوم بخش از صنعت فعالیت می کنین و حرفه شما چیه؛ عضو شدن در گروه های هدف چیزی لازمه. به اونا به چشم شبکه های تخصصی تر و مفیدتر نگاه کنین. این گروه ها می تونن یه عنصر کلیدی واسه رسیدن شما به موفقیت کاری و شغلی باشن.
  • ۵ – واسه شرکت خود پروفایل بسازین
  • یکی از جذابیتای شبکه شغلی لینکدین اینه که همیشه در حال اضافه کردن تواناییای جدید و تغییر و تحوله. این ویژگی جدید امکان انتقال پیام از طرف شرکت و هم اینکه معرفی اجناس در بخش پروفایل شرکت است. کاربران میتونن تا در این بخش شکلای جور واجور ویدیو به همراه اطلاعات بیشتر و کامل تر در مورد شرکت شما مانند اجناس و خدماترا به بقیه معرفی کنن.
  • ۶ – واقعی و پویا باشین
  • خیلی از پروفایلایی که الان در لینکدین دیده می شن  بسیار کسل کننده و بی روح هستن. پس دقت کنین که پروفایل شما گرفتار اینجور مشکلی نشه. تلاش کنین کسی که پروفایل شما رو می بینه با اونقدر اطلاعات درست و واضحی مواجه بشه که از روی اون شخصیت کاری شما رو تشخیص بده. واسه رسیدن به این نقطه از ویدئوهای جورواجور؛ داستانای باحال و بقیه اطلاعات استفاده کنین.
  • مشکلی

 •  ۷ – لینکدین رو به بقیه پیشنهاد کنین
 • یادتون نره که لینکدین یه شبکه کاری و شغلیه پس با معرفی اون به بقیه تبدیل به یه عضو فعال شید و تا جایی که می تونین اونا رو با این شبکه فوق العاده آشنا کنین. حتما دوست دارین که بقیه هم این کار رو با شما بکنن؛ این راه می تونه اثر بسیار خوبی روی هدف کار و کاسبی ای شما داشته باشه.
 • ۸ – از شبکه های اجتماعی خود هم استفاده کنین
 • حسابای خود در شبکه های اجتماعی و لینکدین رو به هم وصل کنین تا اعلاناتون همیشه بروز شه و در دید بقیه قرار بگیره. با سینک کردن حسابای خود دقیقا به این هدف دست پیدا می کنین. توییتر و فیس بوک و گوگل پلاس از جمله شبکه های مناسب واسه وصل شدنه.
 • ۹ – پروفایل خود رو بهینه کنین تا رتبه بهتری در جستجوها داشته باشین
 • افراد همیشه در لینکیدن به دنبال بقیه هستن؛ این کار هم با جستجوی پروفایل انجام می شه. مطمئن شین پروفایل شما اون قدر بهینه شده باشه که بقیه وقتی به دنبال متخصصینی مثل شمان به پروفایل شما برخورد کنن.
 •  ۱۰ – از برنامه های پیشرفته استفاده کنین
 • لینکدین امکانات متنوعی بهتون میده که کمک می کنه بهتر بتونین کار و کاسبی خود رو گسترش بدین. واسه این کار در پروفایل خود در قسمت Application به دنبال گزینه ای بگردین که احساس می کنین واسه شما امتیاز بهتری داره. اگه از لینکدین به درستی استفاده کنین مطمئنا در کار و کاسبی خود پیشرفت می کنین؛ پس حتما بعضی یا تموم این پیشنهادا رو دنبال کنین تا نتیجه اونو ببینین.
 • و آخرین پیشنهاد این که حتما دید کار و کاسبی ای به حرفه خود داشته باشین و تلاش کنین در لحظه تصمیم درست بگیرین.
این مطلب را هم بخوانید :  موج جهانی برای تحقق آرزوی کودکان سرطانی+عکس

یکی از قویترین ابزارهایی که واسه کار و بازاریابی میشه ازش استفاده کرد، شبکه تخصصی لینکدینه. هرچند بعضی وقتا به این پلت فرم توجه زیادی نمی شه و مزیتای فوق العاده اون ندیده گرفته می شه. ولی نباید از یاد برد که محیط اون به دلیل این که به طور کامل مربوط به کار و کاسبی و تجارت حرفه ایه، در عمل می تونه از خیلی شبکه های اجتماعی دیگه موفق تر بکنه.

کاربران در لینکدین روی ارتباطات و مکالمات حرفه ای متمرکز هستن. به خاطر همین اگه محتوای لینکدین به درستی منتشر شه می تونه مخاطب بیشتری رو به خود جذب کنه. هدف شما از به کار گیری لینکدین چیه؟ به دنبال اون هستین تا حرفه و خدمات و اجناس شما با به کار گیری امتیازات و فواید لینکدین به عنوان یه وسیله قوی مارکتینگ؛ موفقیت خود رو شروع کنه؟ اگه اینجور تصمیمی دارین نگاهی به ۱۰ پیشنهاد زیر بندازین تا شانس موفقیت شما زیاد شه.

 ۱ – در اول قدم حضور در لینکدین، پروفایل خود رو تکمیل کنین

پروفایل لینکدین شما واسه حرفه آنلاینی که دارین بسیار مهم و حیاتیه و باید تموم اطلاعات خود رو وارد شه تا بیشترین فایده رو واسه شما به همراه داشته باشه. پروفایل شما اولین چیزیه که روی مخاطب اثر میذاره؛ پس لازمه که تکمیل باشه؛ یه معرفی خوب؛ کامل و حرفه ای از کار و کاسبی شما که در کمال صداقت و درستی باشه.

۲ – سایتای خود رو شخصی سازی کنین

داشتن سایت اینترنتی یکی از وسایل لازم واسه موفقیت در کار و کاسبی امروزیه. لینکدین به شما این امکان رو میده تا بتونین چگونگی نمایش سایتای خود روی پروفایل لینکدین رو طوری که دوست دارین تنظیم کنین. این که شما بتونین راهی واسه تماس با خود بسازین ساده س!؛ و قاعدتا توجه زیادی رو به خود جلب می کنین و می تونین بقیه رو راضی کنین تا لینکاتون رو کلیک کنن.

این مطلب را هم بخوانید :  موسیقی غمگین شما را شاد می‌کند!

۳ – با بقیه رابطه سازی کنین

تعداد کاربران فعال لینکدین در جهان الان بیشتر از ۲۰۰ میلیون نفره. پس شما باید به دنبال اون باشین تا جایی که امکان داره با افراد بیشتری در این شبکه اجتماعی شغلی رابطه برقرار کنین. به لینکدین به عنوان یه فرصت شبکه سازی موثر نگاه کنین و تلاش کنین شبکه ارتباطی خود رو هرچه بیشتر گسترش بدین. این کار می تونه فرصتای بسیاری واسه شما بسازه و شما و خدمات و اجناس شما رو هر چی بیشتر در برابر دید بقیه آدما که میتونن مشتری شما باشن قرار می ده.

۴ – به گروه های هدف ملحق شید

بدون توجه به این که در کدوم بخش از صنعت فعالیت می کنین و حرفه شما چیه؛ عضو شدن در گروه های هدف چیزی لازمه. به اونا به چشم شبکه های تخصصی تر و مفیدتر نگاه کنین. این گروه ها می تونن یه عنصر کلیدی واسه رسیدن شما به موفقیت کاری و شغلی باشن.

۵ – واسه شرکت خود پروفایل بسازین

یکی از جذابیتای شبکه شغلی لینکدین اینه که همیشه در حال اضافه کردن تواناییای جدید و تغییر و تحوله. این ویژگی جدید امکان انتقال پیام از طرف شرکت و هم اینکه معرفی اجناس در بخش پروفایل شرکت است. کاربران میتونن تا در این بخش شکلای جور واجور ویدیو به همراه اطلاعات بیشتر و کامل تر در مورد شرکت شما مانند اجناس و خدماترا به بقیه معرفی کنن.

۶ – واقعی و پویا باشین

خیلی از پروفایلایی که الان در لینکدین دیده می شن  بسیار کسل کننده و بی روح هستن. پس دقت کنین که پروفایل شما گرفتار اینجور مشکلی نشه. تلاش کنین کسی که پروفایل شما رو می بینه با اونقدر اطلاعات درست و واضحی مواجه بشه که از روی اون شخصیت کاری شما رو تشخیص بده. واسه رسیدن به این نقطه از ویدئوهای جورواجور؛ داستانای باحال و بقیه اطلاعات استفاده کنین.

 ۷ – لینکدین رو به بقیه پیشنهاد کنین

یادتون نره که لینکدین یه شبکه کاری و شغلیه پس با معرفی اون به بقیه تبدیل به یه عضو فعال شید و تا جایی که می تونین اونا رو با این شبکه فوق العاده آشنا کنین. حتما دوست دارین که بقیه هم این کار رو با شما بکنن؛ این راه می تونه اثر بسیار خوبی روی هدف کار و کاسبی ای شما داشته باشه.

۸ – از شبکه های اجتماعی خود هم استفاده کنین

حسابای خود در شبکه های اجتماعی و لینکدین رو به هم وصل کنین تا اعلاناتون همیشه بروز شه و در دید بقیه قرار بگیره. با سینک کردن حسابای خود دقیقا به این هدف دست پیدا می کنین. توییتر و فیس بوک و گوگل پلاس از جمله شبکه های مناسب واسه وصل شدنه.

۹ – پروفایل خود رو بهینه کنین تا رتبه بهتری در جستجوها داشته باشین

افراد همیشه در لینکیدن به دنبال بقیه هستن؛ این کار هم با جستجوی پروفایل انجام می شه. مطمئن شین پروفایل شما اون قدر بهینه شده باشه که بقیه وقتی به دنبال متخصصینی مثل شمان به پروفایل شما برخورد کنن.

 ۱۰ – از برنامه های پیشرفته استفاده کنین

لینکدین امکانات متنوعی بهتون میده که کمک می کنه بهتر بتونین کار و کاسبی خود رو گسترش بدین. واسه این کار در پروفایل خود در قسمت Application به دنبال گزینه ای بگردین که احساس می کنین واسه شما امتیاز بهتری داره. اگه از لینکدین به درستی استفاده کنین مطمئنا در کار و کاسبی خود پیشرفت می کنین؛ پس حتما بعضی یا تموم این پیشنهادا رو دنبال کنین تا نتیجه اونو ببینین.

و آخرین پیشنهاد این که حتما دید کار و کاسبی ای به حرفه خود داشته باشین و تلاش کنین در لحظه تصمیم درست بگیرین.

منبع: وقتی واسه تغییر