سورپرایس هیجان انگیز سورانو؛ اتفاقی منحصر به فرد در خدمت به مشتری [رپورتاژ‌ آگهی]

چند وقتیه که شرکت خرده فروشی اینترنتی سورانو، سرویس جدیدی به نام رو واسه خدمات بیشتر به مشتریان در سایت خود راه اندازی کرده که قرعه کشی در اون هیچ نقشی نداره .

سورپرایس دارای ۳ بخش (۲۴ ساعته ، ۷ روزه و یه ماه س) است که در اون کالاا با ارزشهای قیمتی متفاوت قرار داده شدن.

مشتریان سورانو , واسه این کالاا پیشنهاد قیمت خود رو ثبت می کنن و در آخر زمان مشخص شده, نرم افزار سورانو , به صورت به طور کامل خودکار و در کسری از زمان و بدون دخالت نیروی انسانی، مبالغ پیشنهادی شرکت کنندگان رو بررسی کرده، مبالغ غیرتکراری رو جدا می کنه و از بین ارقام غیر تکراری، کمترین مبلغ پیشنهادی رو انتخاب می کنه. بدون این دست اون دست کردن واسه شخصی که این مبلغ رو پیشنهاد داده, پیامکی فرستاده میشه و ایشون می تونه اون کالای مشخص رو با همون مبلغ پیشنهادی خود بخره.

از طرف دیگه، سورانو به ازای ثبت هر پیشنها دقیمت در بخش سورپرایس مبلغ ۳۰۰۰ تومن اعتبار (به عنوان سورپوینت) به حساب کاربری همه پیشنهاد دهندگان واریز می کنه که می تونن واسه خرید هر کالایی در سورانو , به اندازه اعتبار کسب شده، تخفیف بگیرن.

در ادامه با ما همراه باشین.

نگفته نمونه هر نفر به ازای ثبت هر پیشنهاد ۲۹۹۰ تومن پرداخت و ۳۰۰۰ تومن اعتبار دریافت می کنه. پس سورانو به ازای هر پیشنهاد ۱۰۰ ریال به تموم شرکت کنندگان هدیه داده و یه نفر هم در هر بخش، با کمترین قیمت غیر تکراری ای که پیشنهاد داده صاحب کالای مشخص شده در سورپرایس می شه.

خیلی از دوستان می پرسن که سود سورپرایس در چیه و به چه دلیل سورانو اینجور راه حلی رو در سایت خود قرار داده. در جواب باید عرض کرد که سورپرایس واسه سورانو سودی نداره، سورانو هم مانند دیگه شرکتای به روز، بودجه مشخصی جهت تبلیغات داره و از اونجایی که هزینه تبلیغات در این دوران خیلی زیاده و مالک اصلی سود تبلیغات، فقط بنگاهای تبلیغاتی هستن، مدیران سورانو عزمشونو جزم کردن که بخشی از بودجه تبلیغات رو مستقیم به جیب مشتریانشان واریز کنن و تضمین کننده نفع مشتری در به کار گیری خدمات و جنسای سورانو باشن. کارکرد رو راست و درست، همیشه بهترین تبلیغه.

تا الان سورپرایس، بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت، و پس سورانو تصمیم به افزایش بودجه و تعداد جنسای سورپرایس گرفته.

بعضی از مشتریان هم درخواست داشتن که بتونن اعداد پیشنهادی خود رو در حساب کاربریشان ببینن، که سورانو این امکان رو بزودی و در هفته های آینده به پروفایل کاربران اضافه می کنه.

کلمه SOORPRICE همون surprise نیس، سورپرایس از دو کلمه سور (در فارسی) به معنی شادی و Price (در انگلیسی) به معنی قیمت ساخته شده و معمولاً مشتریان سورانو اول در سورپرایس شرکت می کنن و بعد کالا رو خریداری می کنن چون احتمال اینکه مبلغ پیشنهادیشان در کالای سورپرایسی منتخب شه زیاده و هم اینکه تخفیف بیشتری در خرید واسه سورپوینتای دریافتی، به .

سورانو درحال ساخت سرویس دیگه ایه که در ماه های آینده به وبسایتش اضافه می شه و در اون مشتریان می تونن جنسا رو حتی ارزونتر از چیزی که در سایت سورانو قیمت گذاری شده بخرن، بهتره منتظر باشین و خودتون این جدید الورود هیجان انگیز رو آزمایش کنین.

شرکت سورانو یه مجموعه فامیلی و متکی بر اصول اخلاق کاریه که نوآوری رو در دستور کار خود قرار داده و متعهده که، در بازه های وقتی مشخص، راهکارهای نوین تجارت الکترونیک رو در اختیار کاربران بذاره.

واسه شرکت در سورپرایس وخرید ارزونتر می تونین به سایت WWW.SOORANO.COM برید و جهت اطلاع سریع تر از مناسبتا و یافته های سورپرایس، در اینستاگرام به ما ملحق شید (soorano.shop)

منتظر پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. info@soorano.com

سورانو معنی خاصی نداره.