متفرقه

مهدوی‌کیا اشک ریخت و گل‌محمدی استعفا کرد

sportمسابقه پیامکی شب گذشته ۹۰ درباره کارکرد این برنامه در سال ۹۱ بود و از بینندگان خواسته شده بود تا نظر خود رو درباره این موضوع با انتخاب یکی از گزینه های بله یا خیر بگن که در آخر ۹۵درصد از بینندگان با انتخاب گزینه بله رضایت خود رو از این برنامه اعلام کردن.

ادامه تحصیل محمد نوری در رشته هوافضا

در بخش ۹۰درجه برنامه، با نشون دادن تصویر گل دوم مس کرمان به پرسپولیس که دلیل اون پرکردن آفساید از طرف مهرداد پولادی عنوان شد اون به محدویت های درنظر گرفته شده واسه ایام عید توجهی نکرده و در منطقه توقف ممنوع پارک کرده بود و بخاطر این پرسپولیس جریمه سنگینی شد.

هم اینکه با نشون دادن تصویر شوت محمد نوری در بازی با مس کرمان که از ۶قدم توپ رو به بالای دروازه زد عنوان شد؛ نوری پس از گذروندن تحصیل در مقطع کارشناسی رشته هوافضا در پرسپولیس، حالا در حال اخذ مدرک کارشناسی ارشد در این رشته س.

مهدوی کیا:از تصمیم خداحافظی ام منصرف نمی شوم

مهدی مهدوی کیا مهمون حضوری برنامه بود و در مورد دلیل جدایی اش از پرسپولیس صحبت کرد. مهدوی کیا با بیان اینکه در این فصل زیاد بازی نکرده بیان کرد:من هیچ گاه به نیمکت نشینی اعتراضی نداشتم و دوست داشتم تا آخرفصل هم با پرسپولیس باشم.

: ۲هفته به خاطر کمردرد مزمنی که داشتم دور از میادین بودم ولی دوباره خودمو آماده کردم و بازم در ترکیب نبودم اما هیچ کدوم از اینا دلیل جدایی من از تیم نبود.روز پنجشنبه قبل از بازی با مس کرمان،  بزیک با من تماس گرفت و گفت که در لیست ۱۸ نفره نیستم و ازم خواست که در این مورد با گل محمدی صحبت کنم.

مهدوی کیا تاکید کرد: گل محمدی از ناراحتی من ناراحت بود و به من گفت چون از نظر بدنی نمی توانم به تیم کمک کنم بهتره از جنبه دیگه که جنبه روحی روانیه به عنوان بزرگتر در خدمت تیم باشم. من می تونستم با خشونت اون جلسه رو ترک کنم یا بگم با پرسپولیس قرارداد دارم و واسه تیم حاشیه درست کنم، اما در کمال آرامش عزممو جزم کردم از فوتبال خداحافظی کنم.

: رویانیان ازم خواست از تصمیم خود مبنی بر خداحافظی بیخیال شم اما من هیچ گاه از تصمیمی که گرفتم برنمی گردم. امیدوارم پرسپولیس به فینال جام حذفی بره تا در اون بازی۴،۵دقیقه بازی کنم و از فوتبال خداحافظی کنم. کدورتی با گل محمدی نداشته و ندارم و از روزی که به پرسپولیس اومد پشتیبان اون بودم. از کسی گله ای ندارم. امیدوارم بتونم در جام حذفی با پرسپولیس قهرمون شوم و بعد خداحافظی کنم.

مهدوی کیا در حالی صحبت های پایانی خود رو مطرح می کرد که اشک از چشمانش جاری بود و فردوسی پور به اون گفت اگه به گریه کردن ادامه بده اون هم گریه می کنه.

امیر حاج رضایی هم روی خط تلفنی برنامه اومد و درباره خداحافظی مهدوی کیا گفت:صحبت های مهدوی کیا گریه منو هم درآورد. من در بُعد اخلاقی هم همیشه بهش«آقا» می گویم چون واقعا یه جنتلمنه. دوری اون از فوتبال واسه ما حسرته.به اون پیشنهاد می کنم به خاطر قدرت کلامش مفسر شه.

فردوسی پور در آخر با مهدوی کیا روبوسی کرد و عوامل۹۰ هم به افتخار اون دست زدن.

گل محمدی هم روی خط برنامه اومد و درباره خداحافظی مهدوی کیا گفت:از این موضوع ناراحت هستم و اگه با اون صحبت کردم فقط به خاطر حفظ شون اون بود. از این اتفاقات شرمنده ام، دوست نداشتم اشک اون رو ببینم. مهدوی کیا رو از برادرم بیشتر دوست دارم و واسه اینکه بخوام ثابت کنم رفاقت من و مهدی چقدره عزممو جزم کردم که به خاطر این موضوع از سرمربیگری پرسپولیس انصراف دهم.

ایشون اضافه کرد:وقتی مهدی گریه می کرد همه در خونه منو نگاه می کردن و من از این موضوع خجالت کشیدم.

فردوسی پور در عکس العمل به این موضوع گفت: چه شب هندی ای شد. تصمیم شما در این باره احساسیه چون پرسپولیس با این تصمیم ضربه می خورد و مهدوی کیا هم به آرزویش واسه قهرمانی در جام حذفی نمی رسد.

اخبار داغ ورزشی