مهران احمدی در نقش داماد علیرضا خمسه

جام جم آنلاین: مهران احمدی در نقش بهبود در سریال نوروزی «پایتخت ۲» بازی می کنه.

 ایشون درباره نقشش گفت: قراره شخصیتی به نام بهبود به خونواده «نقی» اضافه شه. بهبود یه جنگل بان و شوهر آبجی نقی و داماد بابا پنجعلیه.

«پایتخت ۲» سری دوم سریال پایتخته که عید نوروز از شبکه یه پخش شد. «پایتخت ۲» در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای خونواده نقی رو نشون می دهد که با کامیون ارسطو از یکی از شهرهای شمالی راهی سفر می شن تا گنبد و گلدسته ای رو به مسجدی در یکی از شهرهای جنوبی برسانند.

احمدی اضافه کرد: تازگیا هم تو یه فیلم سینمایی با نام «روز روشن» به کارگردانی حسین شهابی مقابل پانته آ بهرام بازی کردم. احمدی هم اینکه در سریال «طهران نو» به کارگردانی فرید سجاد حسینی هم بازی می کنه. اون درباره نقش خود در این سریال گفت: شخصیتی به نام نعیم رو بازی می کنم. اون خودشو از قصد جلوی ماشین ها می اندازد و از این روش از اونا پول می گیرد.

: واسه بازی در نقش گریمور منو کچل کرد و برام ته ریش گذاشت کلا بازی در مجموعه «طهران نو» تجربه جالبی واسه من بود و این نقش با دیگه نقش هایی که بازی کرده ام، فرق داره.

مجموعه «طهران نو» که در ۳۰ قسمت تولید شده بزودی از شبکه تهران پخش می شه. این سریال داستان زندگی کیا مقدمه که پس از ۱۲ سال به ایران برمیگرده، اما در همون بدو ورود یه اتفاق، زندگی اون و بسیاری دیگه رو تحت الشعاع قرار می دهد.

علیرضا خمسه مهران احمدی

دیدگاهتان را بنویسید