مهربان‌ترین زن دنیا +عکس

مهربانی درجه های مختفی داره و دسته بندی اونا فرق داره طوریکه شاید یه نفر رو بشه مهربون دونست به خاطر کار خوبی که انجام میده اما وقتی هست که یه نفر از همه چیز خودش میگذره واسه بقیه و این نوع مهربانی بسیار بالاست.

“کونگ ژنیان” یه پیرزن ۶۵ ساله اهل چینه که به درجه بالایی از مهربانی رسیده اما کسی قدر ایشون رو نمی دونه. این خانوم از ۴۰ سال پیش سرپرستی کودکان بی سرپرستی که مشکلات جسمی و ذهنی دارن رو بردوش گرفته بدون اون که کسی کمکش کنه.

Chinese-heroine

ایشون اولین بچه رو در کنار خیابون پیدا کرده و از اون پس تا کنون عزمشو جزم کرد تا همه بچه های بی سرپرستی که در خیابون رها می شن رو بزرگ کنه. اون تا الان ۳۹ کودک رو به سرپرستی گرفته که بزرگترین اونا ۲۷ سال داره و حالا زندگی شخصی خود رو شروع کرده.

در میان بچهایی که اون بزرگ کرده ۶ نفر وارد دانشگاه شدن و بعضی که مشکلات ذهنی داشتن تونسته ان با تلاش فراوون خود رو به آموزشگاهای عالی برسانند. این همه موفقیت و مهربانی اما دستمزدی بسیار عجیب از سمت دولت داشته.

دولت چین خونه و محل زندگی این خانوم رو به خاطر تخلف از قانون سرپرستی مصادره کرده. اونا در قانون اجازه نمی دن کسی بیشتر از ۳ کودک به فرزندخواندگی بگیره و این خانوم مهربون این کار رو کرده.

Chinese-heroine2

عادات روزانه زنان چینی واسه زیبایی و جوون موندن

رکورد گینس صعود پله با سر

اخبار چین باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید