مهلت ثبت‌ نام در رشته‌ های بدون کنکور تمدید شد

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون دوره کارشناسی دانشگاه آزاد تا روز شنبه ۷ بهمن ماه خبر داد.

ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان می تونن در فرصت ایجاد شده نسبت به ثبت نام خود در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد تا روز شنبه هفتم بهمن ماه با ورود به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org دست به کار شن.

اقبالی با بیان اینکه پذیرش در این مرحله براساس معدل کتبی داوطلبانه، اظهارکرد: هیچ آزمونی در ۵۰۰۰ رشته محل های اعلام شده بدون آزمون، برگزار نمی شه و واسه بقیه رشته محل های باقی مونده خواهندگان باید در آزمون سازمان امتحان شرکت کنن.

رییس مرکز آزمون درخصوص مدارک لازم واسه ثبت نام بدون آزمون، تاکیدکرد: داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه واسه ثبت نام الزامیه، و داوطلبانی که موفق شن تا ۳۰ بهمن گواهی پیش دانشگاهی خود رو دریافت کنن، ادامه تحصیل شون بلامانع هستش.

ایشون با بیان اینکه هر داوطلب می تونه چهار رشته از یه مجموعه انتخاب کنه و انتخابهای دوباره از بقیه مجموعه ها هم بلامانعه، گفت: با این روش هر داوطلب امکان انتخاب های زیادی رو داره که ورود به دانشگاه رو واسه اون آسون کردن می کنه.

رییس مرکز آزمون با اشاره به اعلام یافته های پایانی این مرحله در بهمن ماه، گفت: پذیرفته شدگان می تونن در همین نیم سال تحصیلی (بهمن ماه) در واحدهای دانشگاهی دلخواه ادامه تحصیل بدن.

ایشون با تاکید بر اینکه مهلت تمدیده شده اصلا قابل تمدیدنیست، اظهارکرد: داوطلبان باید هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام خود دست به کار شن.

اقبالی در آخر گفت: اگه داوطلبان در مراحل ثبت نام با مشکل یا ابهامی مواجه شدن می تونن بدون حضور در مرکز آزمون و فقطً با ورود به سایتای www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com سؤال خود رو مطرح و یا از راه [email protected] ایمیل خود رو ارسال تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به اونا جواب می گن.

دیدگاهتان را بنویسید