مهمانی‌های خود را مجلل برگزار کنید

بعضی وقتا مهمانی ها نسبت به پذیرایی های خانوادگی ابعاد بزرگ تری به خود می گیرند. از دورهمی های شبونه ی دوستانه و خانوادگی تبدیل می شن به جشن های بزرگ تر و شادی های عمیق تر و مهمتر. تبدیل می شن به جشن عروسی، مهمانی تولد یا ولیمه ی برگشت از حج و دیگه سفرهای زیارتی. این همون وقتیه که میزبان تصمیم می گیرد به یمن شادی پربرکت خود، افراد بیشتری رو شریک خوش حالی و خوش بختی خود کنه.

از طرفی شیرینی از زمان های قدیم هم پا و همراهی همیشگی واسه ما در لحظات خوب و خوش زندگی مون بوده. شیرینی کاممون رو شیرین می کنه و خلقمون رو خوش. پنداری می گوید همه طعم های خوب جهان نوش جون شما. اما وقتی قراره مجلسی بزرگ رو مدیریت کنین و میزبان جمع و افراد زیادی باشین، چیجوری؟ در یه همچین موقعیتی دیگه نمی توان واسه خرید شیرینی به سبک و راه و روش معمولی رفتار کرد. نمی توان به قنادی مراجعه کرد و مثل همیشه که واسه خونه خرید می کنیم، سفارش شیرینی بدیم. نه اینکه اصلا نشه یا امکان پذیر نباشه اما هر کاری، راه و روش خود رو داره و هر قصه ای هم حال و هوای مخصوص به خود رو می طلبد.

میهمانی باشکوه

ما به شما پیشنهاد می کنیم در یه همچین موقعیتی به شیرینی هایی توجه کنین که مخصوص مجالس بزرگ در نظر گرفته شده ان. مجالس بزرگ و شلوغ با تعداد مهمون های زیاد. قنادی قدیمی و باتجربه ی ناتلی در سبد اجناس خود بخشی داره به نام شیرینی های تالار و کترینگ. این شیرینی ها که تعدادشون به ۸۴ مدل جور واجور می رسد، شامل چند دسته می شن. دسرهای ریز کترینگ، شکل های جور واجور کاپ کیک ها، بیسکوئیت ها، دسر مینی لیوانی و شکل های جور واجور پاپ کیک ها.

دسرهای ریز کترینگ شامل ۱۷ مدل می شن. دسرهایی ریز که به شکل مربع، مستطیل و گرد پخته و آماده می شن و به رنگ ها و مدل های جور واجور عرضه می گردند. با پوششی از خامه و تیکه های میوه و بافتی نرم از کیک هایی ترد. ناتلی تلاش کرده با به کارگیری از طرح هایی جذاب واسه دسرهای ریز خود، به قدر کافی پاسخگوی اشتهای مهمانان شما باشه.

۳۴ مدل کاپ کیک ناتلی، دیگه گزینه ی مناسب واسه مهمانی های شما به حساب می آیند. کاپ کیک هایی رنگارنگ و تزئین شده با خرده های شکلات و کاکائو و پوششی از خامه ی وسوسه برانگیز. تعدادی از این کاپ کیک ها طرح و شکلی فانتزی دارن. طرح و مدل هایی که می تونن نمای میز شما رو از زمین تا آسمون تغییر داده و گرون قیمت چشم نواز به اون ببخشد.

میهمانی باشکوه

بیسکوئیت های فانتزی ناتلی در ۱۰ مدل عرضه می شن. بیسکوئیت هایی متفاوت و فانتزی. به شکل شخصیت های کارتونی، قلب و رنگین کمون. این بیسکوئیت ها ترد و شیرین هستن و می تونن پذیرایی منحصربه فردی حساب شن.

ناتلی واسه جور بودن مهمانی های شما در اجناس تالار و کترینگ خود، پنج مدل دسر مینی لیوانی رو هم پیش بینی کرده. دسرهایی عموما ژله ای که با میوه ترکیب شده ان. دانه های گیلاس، آلبالو و توت فرنگی غوطه ور شده در خامه و ژله. ترکیبی بی مثل از طعم و رنگ. سرو شده در لیوان هایی جمع و جور که واسه پذیرایی راحت هستن و کار شما رو هم راحت می کنن.

میهمانی باشکوه

و اما شکل های جور واجور پاپ کیک ها. ۱۸ مدل پاپ کیک خوشمزه و خوشگل. شیرینی هایی گرد با دسته هایی چوبی. در اندازه هایی کوچیک و مناسب واسه صرف شدن از طریق هر نفر.

میهمانی باشکوه

در میون این شیرینی ها پاپ کیک ها و بیسکوئیت ها به احتمال خیلی زیاد می تونن مورد علاقه کودکان قرار بگیرن. هم به خاطر شکل و صورتی که دارن و هم به خاطر اندازه های کوچکشون.

حالا که با اجناس تالار و کترینگ ناتلی آشنایی بیشتر و مفصل تری پیدا کردین، پیشنهاد می کنیم واسه راحتی کار و آرامش خاطر خودتون هم که شده، به آسونی به این قنادی مراجعه کنین. واسه مراجعه به ناتلی دو راه پیش روی خود دارین. یا مراجعه حضوری به یکی از چهار شعبه ناتلی در خیابون های سهروردی مرکزی (شعبه اصلی و مرکزی)، پاسداران، نیاوران و تهران پارس. یا این که بشینین پشت کامپیوتر خود و با سر زدن به سایت ناتلی به صورت آنلاین مبادرت به انتخاب و بعد خرید شیرینی های مربوط به مهمانی خود کنین. با این کار هم در وقت خود صرفه جویی کرده اید و هم از ترافیک همیشه گی تهران نجات پیدا می کنین. درضمن اگه در محدوده دلیوری باشین، سفارش شما به طور رایگان براتون فرستاده میشه.

روش درست کردن تارت تمشکی خوشمزه

روش درست کردن دونات خامه ای خوشمزه

دیدگاهتان را بنویسید