موبایلی با قیمت باورنکردنی ۱۷۰۰تومان

ارزون ترین موبایل موجود با قیمت باورنکردنی ۱۷۰۰تومان

درحالی که قیمت تلفنای هوشمند در جهان رو به کاهشه، عرضه ارزون ترین گوشی موبایل جهان به نام آلکاتل OT-209 با قیمت ۹۹ پنی (۱۶۷۰ تومن) در فروشگاه های زنجیره ای کارفون ورهاوس در انگلستان شروع شد.

ابوالفضل کریمی: در دهه ۱۹۸۰ که موبایلا واسه اولین بار عرضه شدن، به اندازه یه آجر بودن، چند هزار دلار قیمت داشتن و فقط تاجران پولدار و صاحبان مشاغل پردرآمد از اونا استفاده می کردن. اما امروزه شما می تونین یه گوشی موبایل رو با قیمتی ارزون تر از یه فنجون قهوه بخرین.

به گزارش تلگراف، کارفون ورهاوس که بزرگ ترین خرده فروش جداگونه تلفنای همراه در اروپاست، تازگیا فروش ارزون ترین گوشی موبایل رو به قیمت ۹۹ پنی (۱۶۷۰ تومن) شروع کرده.

چارلز داتسون بنیان گذار و رئیس کارفون ورهاوس در این باره گفت: «این ارزون ترین موبایلیه که تا الان به فروش رفته. ما از روز جمعه فروش آلکاتل OT-209 رو در سراسر انگلستان شروع کردیم. البته بر خلاف قیمت بسیار پایین این تلفنای همراه، بعید می دونم در کریسمس امسال استقبال خیلی از اونا انجام بشه».

ایشون اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین گفتن: «این روزا اگه شما نتونین با تلفن همراهتون به سایتای اجتماعی سری بزنین و ای میل خود رو چک کنین، نباید انتظار فروش بالایی هم داشته باشین. اما به هر حال مشتریا می تونن فقط با پرداخت ۹۹ پنی واسه یه گوشی همراه و ۱۰ پوند (۱۶۷۰۰ تومن) واسه خرید یه خط ارتباطی صاحب موبایل شن».

آقای داتسون که صاحب ۳۲٫۵ درصد از سهام کارفونه، پیش بینی کرد کریسمس امسال بازار تلفنای پیش پرداخت(pre- pay) منفجر می شه چون که قیمت تلفنای هوشمند و پیچیده هم اونقدر در حال کاهشه

جمع آوری : آلامتو

دیدگاهتان را بنویسید