متفرقه

موتورسوار مرموز،به دنبال راننده های بی ادب +عکس

خیلی از راننده ها هستن که به محیط زیست کمترین علاقه و اهمیتی نمی دن. این افراد بدن توجه به زیبایی شهری زباله های خود رو از ماشین بیرون میندازن و شهر رو کثیف و ممکنه مردم دیگه رو مریض کنن.

واسه بعضی از این راننده ها می تونه یه اخطار ساده کافی باشه اما عده کمی هستن که اصلا قصد رعایت مقررات رو ندارن. این افراد در روسیه باید مراقب موتورسوارهای مرموزی باشن که به دنبال اونا میره و انتقام این کار اشتباه رو از انا میگیره.

تعدادی موتورسوار مرموز و ناشناس در روسیه هستن که به دنبال خودروهای جور واجور حرکت می کنن و وقتی که اونا زباله ای رو از خودرو بیرون میریزند اونو ورداشته و بعد در فرصتی مناسب زباله رو دوباره به داخل خودروی طرف میندازن.

یه ویدیو باحال از این موتورسوارها در فضای اینترنت پراکنده شده که تا به امروز بیشتر از ۱۰ میلیون بیننده داشته. در این ویدیو مشاهده می کنین که موتورسوار به دنبال یه خودروی قرمز میره و آشغال سیگار اونو دوباره به داخل خودرو پرت می کنه.

حضور اینجور موتورسواری در شهر می تونه باعث آگاه شدن ادما از اهمیت محیط زیست باشه اما این افراد بعضی وقتا می تونن باعث بروز حوادث جور واجور شن.

litter-police

باشگاه خبرنگاران