موزه‌های عجیب و ترسناک + عکس

Internet Business Concept, Financial Development and Management, Business Investment Finance and Planning

موزه ها دارای رده بندیای جور واجور و متفاوتی هستن طوریکه بازدید از اونا راحت تر و هدف دار شه. شما ممکنه سکه رو بسیار دوست داشته باشین و به خاطر همین به موزه مخصوص اون می رید اما اگه از جامعه گذشته اطلاع بخواین به موزه مردم شناسی خواهید رفت. در میان موزه ها بعضی هم به ترسیدن و اتفاقات گذشته مربوط می شه.

– موزه مومیایی – مکزیک

یکی از ترسناک ترین موزه های دنیا که افراد زیادی هم از اون بازدید می کنن موزه مومیایی مکزیکه. این موزه از ۱۱۱ بدن مومیایی شده استفاده می کنه که در سال ۱۸۳۳ و در منطقه خاصی از مکزیک مومیایی شدن. این بدنا بعد از گذشت ۱۰۰ سال دوباره از دل زمین خارج شدن و حالا تبدیل به موزه شدن. این مومیایی که روزی آدمای واقعی بودن حالا به آثار باستانی تبدیل شده و البته چهره های ترسناکی هم دارن. یکی از نکات باحال این موزه وجود کوچیکترین مومیایی دنیاست که مربوط به یه جنین ۸ ماهه می شه.

– موزه دوپوترن – فرانسه

یکی از موزه های بسیار عجیب و البته غیر عادی دنیا “دوپوترن” فرانسه س. این موزه واسه جمع آوری آدمای عجیب یا بیماریای نادر بازشده س. یه دکتر فرانسوی در سال ۱۸۳۵ واسه اولین بار دست به این کار زد و حالا این مجموعه شامل ۶ هزار جنس جور واجور و البته ترسناک است. در این موزه شما می تونین بچه های کوچیکی رو ببینین که دچار مشکلات خاصی بودن و حالا درون شیشه های مخصوص نگه داری می شن. تموم چیزایی که در این موزه هست واقعیه و هیچ اندام یا بچه مصنوعی در اون وجود نداره.

– موزه مرگ – کالیفرنیا

این موزه به جنایاتی مربوط می شه که در طول تاریخ آمریکا انجام شده. در این موزه می تونین تصاویر دلخراشی رو از سانحهای رانندگی گرفته تا حوادثی مانند کشتار قاتلان سریالی ببینین. در این موزه که ممنوع بودن سنی ۱۸ سال واسه اون گذاشته شده تصاویر به طور کامل وحشتناک و البته واقعی هستن طوری که تا حالا بیشتر از ۵۰ نفر از این موزه به صورت بیهوش خارج شدن. در این موزه هم اینکه وسیله هایی که به کمک اونا آدمای زیادی کشته شدن هم هست.

– موزه جمجمه – ایتالیا

موزه باورنکردنی جمجمه در ایتالیا کله بیشتر از ۴۰۰ آدم رو در خود نگه داری می کنه. این موزه واسه اولین بار در سال ۱۸۹۸ ساخته شد و بنیانگذار اونم یه دانشمند جنایتکار به نام “سزار لومبروسو” بود. اون همه اسکلتای آدمایی که زیر دستش جون می دادن رو جمع می کرد و بعدا اونو تبدیل به موزه ای در خونه شخصی خود کرد. اون حتی در کلکسیون خود مغز یا اندامای خاصی از بدن رو هم نگه داری می کرد و هم اینکه چند اسکلت کامل هم در مجموعه عجیب اون هست.

– موزه انگلا – ژاپن

تموم موزه های دنیا از جمجمه و استخون یا عکسای جنایت پر نشده و بعضی از موزه های ترسناک هم دارای موارد خاصی هستن که شما رو از همه چیز بیزار می کنن. موزه انگلا در ژاپن که به عنوان یکی از منزجرکننده ترین موزه های دنیا شناخته می شه همه انگلای موجود در دنیا از هوا تا غذاها رو به نمایش گذاشته. بعضی از انگلا واقعی و البته بعضی که بسیار ریز هستن به صورت بزرگ نمایی شده در این موزه قرار گرفتن. بیشتر از ۴۵ هزار گونه جور واجور از انگلا رو میشه در این موزه پیدا کرد. از اونجایی که خیلی از این انگلا ممکنه غذای هر روزه آدم باشه حتما شمام از دور و بر خود بیشتر خواهید ترسید.

ترسناک ترین انگلای دنیا +عکس

ترسناک ترین تاب دنیا + عکس

باشگاه خبرنگاران ترسناک موزه

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*