مو تن رو گامی بلند برای زیبایی

mootanroo-مو تن رو

مو تن رو یه کار و کاسبی واسه زیبایی و سبک زندگیه. استارتاپی که جای خالی اون در میان شرکتای علم بنیاد ایران شدیدا احساس می شد. این روزا هر طرف که چشم می گردونی چندین و چند کار و کاسبی ریز و بزرگ می ببینن که شکلای جور واجور جنسا و خدمات رو در اختیار شما می ذارن که کیفیت و اصالتی به مراتب بیشتر از عرضه کنندگان کالا و خدمات سنتی دارن.

اما این فرق محسوس کیفیت بین فروشندگان سنتی و فروشندگان دنیای وب از کجا نشأت میگیره؟ هممون به فروشگاه های بزرگ و کوچیک سرزده ایم. واسه خرید به مجتمعای بزرگ و کوچیک در شهرهای ایران رفته ایم در این فروشگاه ها، گاه شده قصد خرید یک یا چند کالا رو نداشته ایم اما آخرسر کالایی رو خریده ایم که به اون نیاز خاصی نداریم و اون کالا واسه ما سود چندانی نداره.

وضعیت در عرضه خدمات که به مراتب بد تره. هر گاه به یه فروشگاه لوازم آرایشی سر می زنید از توضیحات اضافی؛ جار زدن قیمتا تخفیف خورده از راه فروشندگان و هیاهوی بی جای فروشگاه خسته میشیم. البته هستن آدمایی که از این موضوعات حال می کنن اما مهمه که بدونین این همه بمباران صدا و رنگ و نور و ازدحام فقط واسه اینه که شما از اون فروشگاه خرید کنین. راستی درباره تخفیفای فروشگاه های سنتی هم دوباره فکر کنین به یافته های نا امید کننده ای می رسید.

حالا ازاین فضای خاص فروشگاه های سنتی به خونه خود بیاد. در ساعتی از شب یا روز که کارا رو انجام دادین و روی راحت ترین کاناپه منزلتون لمیده اید. ایمیلا و شبکه های اجتماعی و اخطارایی که واسه گوشی هوشمندتون اومده رو چک می کنین و بعضی صفحات نظر شما رو جلب می کنه. واسه خود یه چای دم کشیده با نبات زعفرانی در لیوانی که محبوبتانه جفت و جور می بیارین. حس گرمای چای در لیوان محبوبتون از سرانگشتان به تموم تن تون نفوذ می کنه. حالا چشم دوخته اید به یه صفحه زیبای اینترنتی با رنگ صورتی و سفید که از لوازم آرایشی سخن میگه که خرید اون حال خوب شما رو تکمیل می کنه. این صفحه “فروشگاه اینترنتی مو تن رو” اسمشه.

این واقعیتیه که خرید لوازم آرایشی و بهداشتی و زیبایی واسه خیلی از ما دیگه یه ضرورت نیس، بلکه یه تفریحه. خانوما با رنگ لاکای خود روز خود رو رنگ می بخشن و آقایون با بوی عطر و ادکلن محبوبشون دنیای دورو برشون رو اون طور که دوست دارن تغییر میدن.

مو تن رو وب سایتیه واسه این دسته از خانوما و آقایون مشکل پسند. در ساعتی از شبونه روز که فارغ از همه چیز دنیا هستین و لذت استراحت رو بر هر کار و گرفتاری دیگری ترجیح می دین. بی اینکه آلودگی هوا شما رو آزار دهد یا اون که ترافیک و پیدا کردن جای پارک شما رو کلافه کنه فقط از روی کاناپه خونه تون می تونین اون چیز رو که از اون حال می کنین بخرین.

مو تن رو گامی بلند واسه زیبایی

دانایی تواناییه

اما مو تن رو فقط سایت فروشگاهی صرف نیس. مو تن رو یه کار و کاسبی واسه حل مشکل شما در بحث بهداشت و سلامتی و زیبایی پوست و موست. در این راه فروشگاه اینترنتی مو تن رو، به کارگیرنده شکلای جور واجور روشای مشتری مدار واسه حل مشکلات شماس . بذارین دوباره به موقعیت محبوبتون برگردیم، یعنی کاناپه منزل شما. در همون وقت راحت و استراحت در صفحات مو تن رو در حال گردش مجازی هستین. شکلای جور واجور لوازم آرایش رو می ببینن اما فقط ما این لوازم آرایش رو واسه فروش، به شما عرضه نکرده ایم، در هر صفحه محصول از لوازم آرایش و اجناس بهداشتی عرضه شده در سایت مو تن رو اطلاعات بسیار کاربردی و خوبی به شما عرضه می شه.

این اطلاعات با مشاوره کارشناسان گریم و زیبایی و میکاپ جفت و جور شده و برگرفته از توضیحاتیه که کارخانه سازنده این اجناس در بروشورهای تخصصی لوازم آرایشِ تولید خود در اختیار سایت مو تن رو قرار داده. توضیحات رو با دقتی که دوست دارین می خونید. شاید اصلا دوست نداشته باشین که توضیحات فروشگاه اینترنتی مو تن رو رو تا انتها بخونین. در کناره سمت راست صفحه دریچه ای باز می شه و از شما دعوت می کنه که اگه سوالی دارین از مشاوره خود سوال کنین؛ سوالایی درباره هر کدوم از لوازم آرایش؛ اجناس بهداشتی، وسیله پیرایش و اصلاح و هر چیزی که مربوط به این بخش مهم خرید شما هستش.

بله به جای اون که تو یه فروشگاه صدای نا خواسته فروشنده ای که می خواد محصولی رو به شما بفروشه، در گوش خود تحمل کنین؛ یه مشاور زیبایی تحصیل کرده و توانا و صاحب سبک در بحث زیبایی اون سوالی رو، البته این همه فقط براساس تمایل شماس؛ اگه دوست داشتین می تونین با مشاور اون لاین ما صحبت کنین. این امکان به صورت تماس تلفنی هم شدنیه.

اصالت سخت گیرانه

راحتی خرید اینترنتی یکی بحثه؛ کیفیت و اصالت کالایی که شما از فروشگاه اینترنتی دریافت می کنین بحثی دیگه. این بحث هم پدیده ایه که فروشگاه اینترنتی مو تن رو در اون سرآمد دیگه فروشگاه های اینترنتی ایرانه. لوازم آرایش بحث ایه که با سلامت هر شخص سر و کار داره و خرید یه جنس تقلبی و قاچاق می تونه بازی با سلامت جسم و جون یه فرد رو به همراه داشته باشه. نظارت بر شکلای جور واجور لوازم آرایش، اجناس بهداشتی و وسیله پیرایش و آرایشی که در مو تن رو عرضه می شه خیلی سخت گیرانه س. مثلا لوازم برقی آرایشی مثل ریش تراش و اتوهای مو که در فروشگاه اینترنتی مو تن رو عرضه می شن حتما باید ضمانت نامه معتبر شرکتی داشته باشن و گرنه اصلا اجازه قرار گرفتن روی صفحات مو تن رو رو پیدا نمی کنن.

درباره هر کدوم از لوازم آرایش مانند شکلای جور واجور رژلب و شامپو و لوسیونای بهداشتی و کرمای زیبایی کوچیکترین سرپیچی از موازین بهداشتی می تونه فاجعه بار باشه از این رو اینجا هم تما تلاش فروشگاه اینترنتی مو تن رو بر اینه که کالاهایی تازه و سلامت در اختیار مو تن روییا قرار بگیره.

این مهارت مو تن رو در تشخیص کالای اصل با قیمتای استثنائی در سطح بازار ایران فقط از یه پدیده نشأت میگیره و اونم تجربه مو تن رو در بازار لوازم آرایشه. فروشگاه اینترنتی مو تن رو سابقه ۲ دهه پخش لوازم آرایش رو در داروخونها، گالری ها و سالنای زیبایی داره و این رو باید به ۳ دهه تلاش شبانه روزی این مجموعه در تولید لوازم آرایشی اضافه کرد.

مو تن رو گامی بلند واسه زیبایی

راحت و به صرفه

یادتون هست که از کلافگیا و زحمت خرید از فروشگاه های سنتی براتون گفتیم. حالا شما افتخار دادین و از مو تن رو کالایی رو خریده اید. کمتر از ۲۴ ساعت دیگه زمان لازمه که لوازم آرایش خود رو در بسته بندی بسیار قشنگتر دریافت کنین. اگه هم در جایی به غیر از تهران هستین کمی صبر بیشتری می بره یعنی دو تا سه روز، مو تن رو با سرعت مثال زدنی لوازم آرایشتان رو به دست شما میرسونه. ولی کار تموم نشده . فروشگاه اینترنتی مو تن رو یه فروشگاه پُر تخفیفه که خردی اینترنتی از اون می تونه هزینهاتون رو به صورت قابل توجه ای کم کنه چون ما واسه مشتریان خود به خصوص اگه واسه اولین بار از مو تن رو خرید می کنن تخفیفای خاص ای در نظر داره. این دیگه از اون پیشنهاد هاست که سخت می تونین اونو رد کنین چند کلیک ساده و خرید با هدایای خاص آماده اید واسه تجربه لذت واقعی خرید؟

بهترین روشای کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟

فروشگاه اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید