نابود بوی دهان با روش طبیعی

تا حالا شاید راه های متفاوتی رو واسه مقابله با بوی بد دهن برگزیده باشین و البته از هیچکدام هم نتیجه نگرفته اید. در این جا چند روش طبیعی و متفاوت واسه شما آماده کردیم که می تونین ازش استفاده کنین.

** برگ نعنا یکی از بهترین بوگیرهای دهانه. تعدادی برگ نعنا رو در دهن خود بذارین و اونا رو به مرور مانند یه شکلات بخورین. این کار باعث می شه تا خیلی از باکتریای دهن جذب نعنا شده و بوی دهن شما خوب میشه.

** آب نمک هم می تونه روشی منسب واسه نابود کردن بوی دهن باشه. مقداری نمک رو در آب ولرم حل کنیدو اون رو چند بار قرقره کنین. این محلول خیلی از بوی بد دهن رو نابود می کنه.

** مسواک زدن همیشه می تونه گزینه خوبی واسه نابود کردن بوی دهن باشه اما این بار مسواک زدن رو با جوش شیرین تجربه کنین. این ماده رو کمی روی مسواک بریزین و دهنتون رو با اون بشورید. البته حواستون باشه اون رو نخورین.

** سیب یکی از میوه های ضدباکتریه. این میوه می تونه خیلی از میکروبایی که در دهن شما بوی بد تولید میکنن رو بکشه و هم اینکه خیلی راحت بوی بد دهن رو نابود می کنه.

** شاید به نظر شما خیلی درست به نظر نرسه اما پزشکان به این نتیجه رسیدن که خوردن ماست می تونه اندازه خیلی از باکتریای دهن شما رو شته و اون رو خوش بو کنه.

** ویتامینا می تونن در این راه به شما کمک به سزایی کنن از همین رو بهتره از ویتامین C استفاده کنین. واسه  دریافت این ویتامین روزانه مصرف پرتقال رو فراموش نکیند.

** آب زیادی بخورین تا دهن شما همیشه تمیز باشه. آب خاصیتی داره که می تونه کثیفیا رو با خود شسته و از دهن شما خارج کنه. روزانه نوشیدن ۸ تا ۹ لیوان آب رو یادتون نره.

دیدگاهتان را بنویسید