ناقص کردن بدن در یک مراسم سنتی! +عکس

هر کشور یا شهری واسه خودش مراسماتی رو داره که بیشتر هر ساله مردم اون رو انجام میدن. خیلیا در این مراسمات شرکت کرده و از اون حال می کنن اما بعضی وقتا این مراسما بسیار عجیب هستن طوری که اثرات مختلفی روی آدما می ذارن.

فستیوال “نیلوفرها” هر ساله در شهر “نولا”ی ایتالیا برگزار می شه و به یه نوع مراسم مذهبی واسه مردم این شهر تبدیل شده. این مراسم سال هاست که بی وقف در جریانه و در اون باید کاری خاص بکنن. این کار خاص به گونه ایه که باعث بروز مشکل خاصی در آدم می شه.

The-Cullatore-550x825

در این مراسم مردان داهات باید یه مجسمه سنگین وزن چوبی رو روی دوش خود گذاشته و در خیابونا به مدت ۲۴ ساعت بگردند. این مراسم باعث میشه تا گوشتای اضافی در پشت گردن افراد حمل کننده به وجود بیاد و باعث بهم خوردن حالت بدنشون شه.

این مجسمه نزدیک به ۲۵ متر طول داره و وزن اون به ۲۵۰۰ کیلوگرم می رسه. حمل کننده ها باید این مجسمه رو از همه خیابونای باریک و تنگ عبور بدن از این رو فشار زیادی رو تحمل می کنن و همین باعث به وجود اومدن گوشت اضافه و غدهایی در پشت گردنشون می شه.

نکته باحال در مورد این فرم بد بدن اینه که هر کسی که اون رو داره پنهانش نمی کنه چون این گوشت یا غده اضافی واسه اونا مقدس بوده و نشونه ای از مذهبی بودنه. هر ساله ۱۲۵ نفر باید این مجسمه رو تکون بدن که معمولا از تعداد خاصی افراد تشکیل شدن.

این مطلب را هم بخوانید :  مهناز افشار و بهرام رادان در پل چوبی

The-Cullatore-550x

باشگاه خبرنگاران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *