۲۵ اشتباه بزرگ در بازاریابی اینترنتی (فایل صوتی)

در این فایل صوتی به اشتباهات بزرگ اما مخفی در بازاریابی اینترنتی اشاره شده که مرتکب شدن اونا نه فقط باعث رشد و بهبود بازدید و فروش سایت نمی شه بلکه می تونه خطرات زیان بیاری واسه سایت شمام داشته باشه.


۱۰,۰۰۰ تومن
یه جلسه آموزشی صوتی

حجم دوره: ۳۶ مگابایت

زمان دوره: ۱ ساعت

این محصول دارای گارانتی اثربخشیه

خرید دانلودی محصول

بازاریابی اینترنتی به مجموعه عملیاتی می گن که یه مدیر سایت باید اونو بکنه تا بتونه بازدید و فروش سایت خود رو زیاد کنه.

از مهم ترین مشکلاتی که در انجام بازاریابی اینترنتی باعث نبود موفقیت می شه سایتا می شه، اشتباهائیه که مدیران اون سایتا بدون اینکه متوجه باشن مرتکب می شه.

مشکلات

خیلی از این اشتباهات در اجرا بستر مناسب واسه شروع یه کمپین بازاریابی اینترنتی اتفاق می افته و یه سریای دیگه از اونا در انتخاب نادرست روشای تبلیغاتی هستش.

بدیش اینه خیلی از این موارد به صورت مخفی هستن و تا وقتی که به صورت تجربی و با تلاش و خطا از اونا نتیجه گیری نشه نمیشه به اشتباه بودن اونا فهمید.

در این فایل صوتی به ۲۵ اشتباه خطرناک که به طور عادی مدیران سایتا در انجام بازاریابی اینترنتی مرتکب می شن اشاره شده و به صورت جداگونه درباره هر مورد صحبت می شه و راهکارهایی واسه بهبود اونا هم ارائه شده.

شنیدن بخشی از فایل صوتی ۲۵ اشتباه بزرگ در بازاریابی اینترنتی (فایل صوتی)

می تونین این فایل رو از راه لینک زیر دانلود هم دانلود کنین:

این مطلب را هم بخوانید :  مهلت مراجعه به سایت رفاهی تمدید شد

دانلود یه تیکه از فایل صوتی ۲۵ اشتباه بزرگ در بازاریابی اینترنتی (حجم: ۲٫۹ مگابایت)

نکته : با خرید دانلودی این محصول

۱٫ ۱۰% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می شه که می تونین واسه خرید دیگه اجناس دانلودی سایت ازش استفاده کنین.

۲٫ بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده س.

۳٫ مهمتر از همه اگه در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شه بدون پرداخت هیچ هزینه ای می تونین با به کار گیری لینک اون در قسمت “سفارشات من” اونو دانلود کنین.

یه جلسه آموزشی صوتی

حجم دوره: ۳۶ مگابایت

زمان دوره: ۱ ساعت

این محصول دارای گارانتی اثربخشیه

خرید دانلودی محصول

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینکای دانلود در پروفایل شما (با همون نام کاربری که اون محصول رو خریده اید وارد شید) در قسمت “سفارشات من” واسه همیشه هست و می تونین هر زمان که خواستین با به کار گیری اونا، فایل مورد نظر رو دانلود کنین.