ناخن‌های ۶۲ ساله مرد هندی!+عکس

مرد ۷۸ ساله ای که از سر لجبازی با معلم از ۱۶ سالگی ناخن هاش رو کوتاه نکرده، تصمیم داره اونا رو به موزه اهدا کنه!

به گزارش فراردید، شریدهار چیلال مرد ۷۸ ساله هندی که با داشتن بلندترین ناخنای جهان اسمش در گینس به ثبت رسید، اعلام کرده که بلندترین ناخنای جهان رو به موزه اهدا می کنه.

این مرد که الان ناخن هاش از دو متر بالاتر رفته، از سن ۱۶ سالگی یعنی سال ۱۹۵۲ ناخنای دست چپش رو کوتاه نمی کنه. اون هرچند تونست نام خود رو در گینس به ثبت برسونه اما در طول چند دهه از کسب شغل و موقعیت مناسب به خاطر ناخن هاش بازمانده س.

اونطور که شریدهار به دیلی میل گفته، ماجرای بلندکردن ناخن هاش به وقتی برمیگرده که اون در مدرسه تحصیل می کرده و یه بار به خاطر اینکه یکی از بچه های کلاس، ناخن معلم رو می شکنه، معلم کل کلاس رو تنبیه می کنه.

وقتی شاگردان اعتراض می کنن که به چه دلیل همه واسه شکستن یه ناخن باید تنبیه شن، معلم میگه: «شما هیچ وقت نمی فهمید کار اون چقدر بد بود چون هیچ وقت نمی فهمید بلند نگه داشتن یه ناخن چقدر سخته».

دلیل آوردن معلم باعث می شه چیلال ۱۶ ساله وارد رقابت بلندکردن ناخن شه و واسه رد حرف معلمش تصمیم بگیره دیگه ناخنای دست چپش رو کوتاه نکنه؛ لجبازی ای که ۶۲ سال با وجود سختیا ادامه پیدا می کنه.

ناخنای 62 ساله

اون در این مدت به خاطر ناخن هاش نتونسته موقعیت شغلی باب میلش رو به دست آورد و همیشه با سرزنش بقیه مواجه می شه اما حاضر نمی شه ناخنش رو کوتاه کنه.

ناخنای 62 ساله

اون که بر خلاف مخالفت خونواده ناخن هاش رو بلند نگه داشته به سختی هم تونسته همسر آینده اش رو پیدا کنه چون کسی حاضر به ازدواج با مردی که ناخنای به این بلندی داشت نمی شد. اون پس از ثبت رکورد بلندترین ناخن جهان اعلام کرده می خواد اونا رو به موزه اهدا کنه.

ناخنای 62 ساله

ناخنای 62 ساله

تهوع آورترین رکوردهای گینس کدوما هستن؟

رکورد داران ایرونی در گینس+عکس

رکوردهای گینس فرادید

دیدگاهتان را بنویسید